Školní družina je v provozu každý všední den od 6,45h.

Ranní provoz je plně využíván především dětmi, které dojíždějí z blízkých vesnic.

Kromě volných činností dbá kvalifikovaná a zkušená paní vychovatelka na přípravu na vyučování.

Mezi nejoblíbenější ranní činnosti dětí patří korálkování, které pěstuje soustředění a rozvíjí jemnou motoriku.

Další oblíbenou činností je stavění domečků z molitanových kostek, stavění z lega a jiných stavebnic, k dispozici mají děti stolní hry, výtvarné potřeby a dva počítače.

Odpolední činnosti jsou zaměřené především na výtvarné, pracovní, sportovní a relaxační činnosti.

Ve školní zahradě se nachází dětské hřiště, minimálně dvakrát týdně se děti vydávají na vycházku do blízkého okolí, poznávají své nejbližší prostředí, věnují se zahradničení, sběru plodů a sezóním sportům. Školní družina je v provozu do 15,30h.

Přihlášku do družiny lze stáhnout zde

25.8.2023 publikoval: Kateřina Pontová