Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100331 Library:30120 in /www/doc/www.zsorlik.cz/www/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
ZŠ a MŠ Orlík nad Vltavou

Školní družina

Školní družina je v provozu každý den od 6,30h. Ranní provoz je plně využíván především dětmi, které dojíždějí z blízkých vesnic. Kromě volných činností dbá kvalifikovaná a zkušená paní vychovatelka na přípravu na vyučování. Pečlivě s dětmi trénuje logopedická cvičení a dbá na to, aby splnily úkoly, které jim paní logopedka uložila. Mezi nejoblíbenější ranní činnosti dětí patří korálkování, které pěstuje soustředění a rozvíjí jemnou motoriku. Další oblíbenou činností je stavění domečků z molitanových kostek, stavění z lega a jiných stavebnic, k dispozici mají děti stolní hry, výtvarné potřeby a dva počítače.

Odpolední činnosti jsou zaměřené především na výtvarné, pracovní, sportovní a relaxační činnosti. Ve školní zahradě se nachází dětské hřiště, minimálně dvakrát týdně se děti vydávají na vycházku do blízkého okolí, poznávají své nejbližší prostředí, věnují se zahradničení, sběru plodů a sezóním sportům. Školní družina je v provozu do 15,30h.

 
03.11.2018 publikoval: Kateřina Pontová
Nahoru