Doučování žáků škol

Oznamujeme rodičům, že od 1.1. 2022 je u nás ve škole realizováno doučování v rámci programu Národního plánu obnovy - Financováno Evropskou unií – Next Generation EU.

Od 1.9. 2022 je realizována druhá etapa programu Národního plánu obnovy - Financováno Evropskou unií – Next Generation EU.

Doučování žáků je určeno všem, kteří mají zájem zdokonalit své znalosti a dovednosti, především těm, kteří mají potíže s prospěchem  nebo mají pocit, že jejich výkon poznamenala forma distančního vzdělávání v době pandemie COVID-19.

Cílem doučování je minimalizovat rozdíly ve výkonosti žáků (zvýšená péče o žáky se SPU, žáky ze znevýhodněného prostředí a žáky jinak handicapované).

Zájemci, obracejte se telefonicky či osobně na Mgr. Evu Floryčkovou tel. 605212068

03.02.2022 publikoval: Kateřina Pontová